سبد خرید شما خالیست.

ضوابط و قوانین

به نام خداوند بخشنده مهربان

 

گر در سرت هوای وصال است حافظا                          باید که خاک درگه اهل هنر شوی

 

کاربر گرامی شما با پذیرش شرایط و قوانین سایت Graphic.ir ، عضو این سایت خواهید شد.

 

سایت Graphic.ir با سابقه ای چند ساله در زمینه معرفی آثار هنرمندان در قالب شکلی جدید بروزرسانی شد که در این تغییر و تحول ظاهری ، در محتوای آن هم تغییراتی به وجود آمد و قسمتی جدید با عنوان ( فروش آثار هنرمندان ) به آن اضافه شد که در این تحول تلاش شد تا هنرمندان در تمام نقاط کشور این امکان را داشته باشند آثار خود را به نمایش و فروش بگذارند .

کلیه حقوق مادی و معنوی اعم از طراحی ، لوگو ، برندینگ و محتویات سایت برای Graphic.ir محفوظ است .

 

تعریف دو بخش اساسی Graphic.ir  :

. نمونه آثار هنرمندان : شامل آثاری است که هنرمند خلق کننده و مالکیت به آن دارد به عنوان رزومه در پرونده فعالیت حرفه ای خود و خیلی از آن ها ثبت و یا تجربی کار شده است و قابل فروش نیست و تنها در این سایت به معرفی خود می پردازند که این خود باعث می شود بسته به توانایی کاربر با معرفی نمونه کارها بتواند از مخاطب یا خریدار سفارش بگیرد .

. فروش آثار هنرمندان : شامل آثاری است که هنرمند خلق کننده و مالکیت به آن دارد و با هدف فروش ، طراحی و اجرا شده است که این  سایت این قابلیت را به او می دهد آثار خود را با قیمت پیشنهادی خود به فروش بگذارد و یا بتواند از مخاطب یا خریدار سفارش کار بگیرد.

 

الف) Graphic.ir خود را ملزم به امانت داری و نگاه داشتن آثار شما در این سایت می داند ولی هیچگونه تعهدی در قبال اطلاعات بارگزاری شده در سایت اعم از نمونه و فروش آثار ، خرابی این فایل ها و یا ناقص بارگزاری شدن  و یا حتی پاک شدن آن ندارد ، و همه ی این اشکالات متوجه کاربر بوده و موظف به تصحیح آن است و یا اگر در محدوده اختیارات او نیست در بخش پشتیبانی با ما در میان بگذارد.

 

ب)  مسئولیت آثار منتشر شده در این سایت با خود هنرمند است لطفا از هرگونه کپی برداری از آثار هنرمندان دیگر یا سایت های خارجی در این زمینه بپرهیزید که در صورت شناسایی توسط ادمین پنل کاربری شما غیر فعال می شود و یا در صورت لزوم اطلاعات فرد متخلف به مراجع قضایی داده می شود تا رسیدگی شود ،  از آن طرف هم این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آثاری که توسط کاربر به صورت فروش قرار داده شده است و در سایت های دیگر این آثار رایگان عرضه می شود ندارد.

 

پ)  فروش و قراردادن آثاری که توسط مخاطب خریداری شده در سایت های دیگر ممنوع می باشد که بیشتر این آثار دارای حق امتیاز و پیگرد قانونی دارد ، در صورت استفاده های دیگر مانند نشر و توزیع با اجازه صاحب اثر به خریدار امکانپذیر است.

 

ت) کلیه حقوق مادی و معنوی آثار متعلق به هنرمند است و استفاده از آن با اجازه او امکانپذیر است ، تمام فعالیت سایت در زمینه معرفی و فروش آثار هنری است و این سایت هیچگونه تعهدی نسبت به کپی برداری افراد سودجو ندارد که با این حال تدابیری در این خصوص اندیشیده و آن را اجرا کرده ایم .

 

ث) تمام آثار حجمی اعم از تابلوهای نقاشی و مجسمه ها و .... در این سایت غیرقابل فروش است و این سایت هیچگونه تعهدی نسبت به آن ندارد و ارتباط بین خریدار و هنرمند با توجه به صلاحدید خود هنرمند انجام می پذیرد و تنها روگرفت از این آثار قابل فروش است.

 

ج)  حفظ و نگهداری حریم خصوصی کاربران در این سایت در اولویت قرار دارد ، وارد کردن مشخصات فردی و راه های ارتباطی با کاربر در این سایت الزامی است ، مشخصات خصوصی کاربران در سایت نمایش داده نخواهد شد ، نمایش این اطلاعات با نظر کاربر مقدور است.

 

چ) تمام مراحل بارگیری و قیمت گذاری توسط هنرمند انجام می شود که این سایت هیچ گونه مسئولیتی در زمینه قیمت های پیشنهادی هنرمندان برای آثارشان را ندارد ، اما قیمت های دور از ذهن با هماهنگی هنرمند برای تصحیح یا رد نمایش این اثر ، توسط کارشناسان Graphic.ir نمایش داده نمی شود .

 

ح) هنرمندان یا کاربران

در سایت Graphic.ir کاربران به سه دسته تقسیم می شوند :

هنرمندانی که با عضو شدن در این سایت آثار خود را به نمایش و فروش گذاشته اند و یا خود خریدار آثار دیگران هستند.

مخاطبانی که در این سایت با هدف خرید عضو می شوند .

کاربرانی که بدون عضو شدن از سایت بازدید می کنند .

 

خ) برای بهبود روند مراحل انجام کار عضویت در Graphic.ir تنها با نام حقیقی امکانپذیر است پس از نوشتن اسم های مستعار و ...جلوگیری کنید.

 

د) در صورت بروز هرگونه ایراد و اشکال با قسمت پشتیبانی سایت مکاتبه نمایید که پشتیبانی یکی از اولویت های مهم ماست و ما در اولین فرصت به آن رسیدگی و در صورت وجود پاسخ برای شما ارسال می نماییم.

 

ذ) سعی شده تمام شاخه های هنری و فنی در این سایت دسته بندی شود لطفا از ارسال مطالب و آثاری که مربوط به این سایت نیست خودداری نمایید و اگر درخواست دسته بندی جدید دارید با ما مکاتبه نمایید در صورت امکان آن دسته را لحاظ می کنیم.

 

ر) اجرا کردن قوانین سایت برای ما و همه کاربران الزامی است ، رعایت مسائل شرعی و اخلاقی و معنوی واجب است پس از هرگونه توهین به شخص یا افرادی چه در آثار و چه در نظرات خودداری نمایید ، چون این سایت این اختیار را به خود می دهد که کاربر را در حالت تعلیق یا غیرفعال نماید.

 

ز) Graphic.ir برنامه ها و برنامه ریزی هایی دارد که در آینده امکان نمایش آثارهمراه با نام هنرمند در دیگر سایت های خود و یا کانال تلگرام را دارد پس این اختیار را به خود می دهد که آن ها را نمایش دهد .

 

کلیه حقوق مادی و معنوی اعم از طراحی ، لوگو ، برندینگ و محتویات سایت برای Graphic.ir محفوظ است .